РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ІНТЕРНЕТ ЗАЛЕЖНОСТІ ЧИ НАДМІРНОГО ЗАХОПЛЕННЯ ТЕЛЕФОНОМ.


      Якщо у близької людини Інтернет залежність чи надмірне захоплення телефоном? 

•Обов’язково  проаналізуйте  свою    поведінку –     чи не занадто багато часу   Ви проводите в Інтернеті,за телефоном? Адже діти прагнуть брати приклад  зі своїх батьків. Станьте хорошим прикладом.   Правильно розподіляйте свій час і час своїх близьких в Інтернеті,користування телефоном і показуйте це на власному прикладі.  Якщо ви самі не можете проводити час в офлайні,  або без телефону не сподівайтеся,  що ваша дитина вас послухає.                                                                  •Привчайте дитину правильно ставитися до комп'ютера,телефону:    як до технічного пристрою, за допомо-гою якого можливо отримати знання,навички та інформацію, а не як до засобу отримання емоцій.                                
   Частіше залучайте сина до діяльності, яка абсолютно не пов'язана Інтернетом,  телефоном. Частіше бувайте    на свіжому повітрі.   Простимулюйте інші інтереси і соціальну активність дитини. Покажіть своїй дитині, що за межами Інтернету є більш цікаве життя.                                        
   •Поговоріть з сином про те, що вас турбує його надмірне користання телефоном.  Надмірне  захоплення тел.іграми може бути сигналом того, що у вашого чада можуть бути більш серйозні проблеми. Психологічні проблеми необхідно вирішувати.                                                                            
   •Підтримуйте бажання дитини позбутися від залежності.                                           •Не використовуйте телефон як засіб для заохочення дитини. Наприклад за хорошу поведінку,під час хвороби і вимушеного перебування вдома телефон чи комп'ютер не повинен стати компенсацією.                                   
   •Розробіть з дитиною правила користування телефоном(наприклад 5-10хв. тел.ігри,решту часу заняття іншими видами діяльності). Контролюйте використання телефону і позначте межі.                                   
  Підтримуйте бажання дитини позбутися від залежності.
    
      І ще пам’ятаймо: комп’ютер та телефон самі по собі не є злом. Молодій людині потрібно вміти ним користуватися та працювати з комп’ютером та телефоном як із джерелом нової інформації. Але у всьому потрібно знати міру.





    

  Якщо у близької людини Інтернет залежність? 

•Обов’язково проаналізуйте свою поведінку – чи не занадто багато часу Ви проводите в Інтернеті,за комп'ютером? Адже діти прагнуть брати приклад зі своїх батьків.Станьте хорошим прикладом. Правильно розподіляйте свій час і час своїх близьких в Інтернеті,користування комп'ютером і показуйте це на власному прикладі. Якщо ви самі не можете проводити час в офлайні,або без комп'ютеру не сподівайтеся, що ваша дитина вас послухає.
•Привчайте дитину правильно ставитися до комп'ютера: як до технічного пристрою, за допомогою якого можливо отримати знання,навички та інформацію, а не як до засобу отримання емоцій.                                 
Частіше залучайте сина до діяльності, яка абсолютно не пов'язана з Інтернетом, комп'ютером. Частіше бувайте    на свіжому повітрі.   Простимулюйте інші інтереси і соціальну активність дитини. Покажіть своїй дитині, що за межами Інтернету є більш цікаве життя.
Поговоріть з сином про те, що вас турбує його надмірне користання телефоном.  Надмірне  захоплення тел.іграми може бути сигналом того, що у вашого чада можуть бути більш серйозні проблеми. Психологічні проблеми необхідно вирішувати. 
Підтримуйте бажання дитини позбутися від залежності.
•Не використовуйте телефон як засіб для заохочення дитини. Наприклад за хорошу поведінку,під час хвороби і вимушеного перебування вдома комп'ютер не повинен стати компенсацією. 
Розробіть з дитиною правила користування комп'ютером (наприклад 10-20хв. робота з комп'ютером, решту часу заняття іншими видами діяльності). Контролюйте використання комп'ютером і позначте межі.  

Підтримуйте бажання дитини позбутися від залежності.
    І ще пам’ятаймо: комп’ютер  сам по собі не є злом. Молодій людині потрібно вміти ним користуватися та працювати з комп’ютером  як із джерелом нової інформації. Але у всьому потрібно знати міру.




Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.